Victoria Września - strona nieoficjalna

Orzeł Mroczeń 1:4 Rawia Rawag Rawicz

MTV Wolfenbuttel - Victoria Września
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Denny91 14

pon.

Porażka z Zagłębiem !

• autor: victorii, 2015-02-08 11:59

Bardzo dobrze na tle pierwszoligowych zawodników Zagłębia Lubin zaprezentowali się podczas meczu sparingowego gracze Victorii Września. Mecz rozegrano na boisku z podgrzewaną płytą w Uniejowie.

Dla Zagłębia Lubin sobotni pojedynek był uwieńczeniem kilkudniowego obozu przygotowawczego. Zagłębie po rundzie jesiennej plasuje się na trzecim miejscu w tabeli pierwszej ligi mając tyle samo punktów co druga Wisła Płock. Do liderującej drużyny Telmalica Bruk-Bet Nieciecza „miedziowi” mają stratę trzech punktów.

Postawa graczy Victorii w tym meczu okazała się miłym zaskoczeniem. Wrześnianie grali jak równy z równym, dobrze zaprezentowali się zawodnicy walczący o miejsce w szerokim składzie. Jedynego gola do przerwy zdobył dla Zagłębia w 27. min Aleksander Kwiek. Bramka padła po szybkiej kontrze Lubina. Pierwszoligowcy mogli zdobyć jeszcze drugiego gola, ale zamiast z kilku metrów trafić do siatki trafili w poprzeczkę.

W drugiej połowie gracze z Lubina nie wykorzystali dwóch stuprocentowych sytuacji strzeleckich. W 73. min za niebezpieczne wejście wyprostowaną nogą czerwoną kartką ukarany został zawodnik testowany przez Victorię. Wrześnianie za karę przez pięć minut musieli grać w osłabieniu. W tym czasie gracze Lubina zdołali zdobyć drugiego gola. Po interwencji Tobiasza Nowickiego piłka trafiła przypadkowo w rękę Kamila Buczka. Sędzia meczu w tym momencie podyktował dość problematyczny rzut karny, który Jarosław Kubicki zamienił na bramkę. RC

Do przerwy Victoria zagrała w składzie: T. Nowicki – Garstka, P. Lisiecki, Toplski, Jóźwiak - Antkowiak, Krawczyński, Juchacz, Groszkowski, Szymański, zawodnik testowy.

Skład Victorii w II połowie: T. Nowicki (85.Siepielski) – Buczek, Przybylski, P. Lisiecki, Budasz – Cyrulewski, Górny, Goździaszek, zawodnik testowany (78. Groszkowski), Plichta, Buczkowski

Mecz sparingowy, Zagłębie Lubin - Victoria Września 2:0 (1:0)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dąbroczanka Pępowo - Piast Kobylin
Victoria Września - Grom Wolsztyn
SKP Słupca - Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów - LKS Ślesin
Rawia Rawag Rawicz - Olimpia Koło
Polonia 1912 Leszno - KS Górnik Konin
Biały Orzeł Koźmin Wlkp - PKS Racot
Polonia Kępno - Orzeł Mroczeń

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.