Victoria Września - strona nieoficjalna

Orzeł Mroczeń 1:4 Rawia Rawag Rawicz

MTV Wolfenbuttel - Victoria Września
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Denny91 14

pon.

Sroga lekcja !!!

• autor: victorii, 2014-09-01 10:51

W wyjazdowym pojedynku z liderem rozgrywek Victoria zaprezentowała się słabo. Grający przez długi czas w osłabieniu wrześnianie dali się zdeklasować Centrze Ostrów Wlkp.

Do przerwy ranga przeciwnika sparaliżowała chyba poczynania wrześnian, którzy prezentowali się bardzo słabo. Prowadzenie gry w osłabieniu po upływie niespełna 22. min nie pozwala poważnie myśleć o osiągnięciu korzystnego wyniku na boisku lidera. Niestety taki los spotkał graczy Victorii. Wrześnian w tym momencie dotknęła zresztą podwójna kara. Po faulu Bartosza Nowickiego w polu karnym arbiter spotkania ukarał go czerwoną kartką, przyznając jednocześnie Centrze rzut karny.

Po bezbłędnym wyegzekwowaniu jedenastki gospodarze objęli prowadzenie. Dwie minuty później Victoria przegrywała już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego miejscowy trafili do siatki wrześnian po wygraniu przez jednego z nich pojedynku główkowego pod bramką. Wynik do przerwy gracze Centry ustalili w 34. min. Patryk Guzikowski obronił przed siebie strzał oddany z dystansu, ale wobec dobitki z kilku metrów okazał się bezradny. Potem miejscowi mieli jeszcze jedną szansę na podwyższenie wyniku w sytuacji sam na sam, ale lepszy w tym pojedynku okazał się wrzesiński bramkarz. W trakcie pierwszej połowy gracze Victorii w żaden sposób nie potrafili zagrozić bramce przeciwnika.

Dwie zmiany dokonane przez trenera Adama Topolskiego w przerwie ożywiły nieco poczynania wrześnian, którzy w ciągu pierwszy 20. min drugiej połowy czterokrotnie wypracowali sobie okazje strzeleckie. W tej części meczu zawodnicy Victorii zaprezentowali się zresztą zdecydowanie lepiej. Najpierw z kilkunastu metrów minimalnie niecelnie po długim rogu uderzył Patryk Buczkowski. Po kontrze przeprowadzonej przez Victorię z piłką w polu karnym Centry znalazł się Michał Góralski, ale zamiast uderzać niepotrzebnie podawał do Dariusza Stachowiaka. W kolejnej akcji po dośrodkowaniu Davida Topolskiego piłkę w polu karnym przyjąć zdołał Michał Góralski, którego strzał z kilkunastu metrów bramkarz Centry zdołał jednak obronić. Na koniec po strzale Topolskiego z 25. metrów, z obroną, którego bramkarz gospodarzy miałby olbrzymie trudności, uderzona piłka przeszła minimalnie obok słupka. W 85. min Centra podwyższyła na 4:0, wykorzystując drugi rzut karny przyznany za faul Góralskiego. Gol stanowiący o końcowym wyniku meczu padł w doliczonym czasie gry. Pierwsze uderzenie z dystansu Guzikowski obronił, ale dobitka z 7. metrów okazała się już skuteczna.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była katastrofalna. Czerwona kartka, rzut karny i strata trzech goli. Poddaliśmy się bez walki. Po przerwie było nieco lepiej. Nasi zawodnicy pokazali, że mają chociaż trochę charakteru. Ogólnie rozegraliśmy bardzo słabe spotkanie. Myślę, że drużyna ma wiele do przemyślenia jeżeli w jakikolwiek sposób chce zaistnieć w lidze – komentował pięć minut po zakończeniu spotkania prezes Eugeniusz Nowicki. RC

Victoria zagrała w składzie: Guzikowski – Krawczyński, Dederko, B. Nowicki, Budasz – Goździaszek (46. Zieliński), P. Lisiecki, Góralski, Matuszak (46. Stachowiak), (87. Pawlaczyk) – Topolski, M. Lisiecki (46. Buczkowski)

III liga, Centra Ostrów Wlkp. – Victoria Września 5:0 (3:0)

wrzesnia.info

autor: ~kibic KKS 2014-09-02 20:07:59

avatar szkoda ze victoria gra tak słabo w 3lidze swiadczy to o tym jaka jest słaba 4liga z ktorej awansowała.

autor: ~anonim 2014-09-02 21:12:36

avatar a o was to świadczy jacy jesteście do dupy skoro nie umiecie z niej awansować ~!

autor: ~kibol 2014-09-08 21:47:32

avatar tak naprawde to nie radza sobie w 4 lidze wstyd

autor: ~anonin 2014-09-10 20:48:13

avatar tak to jest jak najpierw trener i sztab szkoleniowy podniosi sobie wypłaty a na zawodników już brak kasy, zwolnic trenera karierowicza

autor: ~kibic 2014-09-11 11:55:54

avatar ja sie nie ma jakosci i umiejetnosci w zespole to nawet pepe guardiola nie pomoze. pozdrawiam i do zobaczenia na boiskach 4lidzi.

autor: ~Kibic Chełminianki 2014-09-12 15:24:41

avatar Oj w sobotę będzie lanie :) Bo boju KS!!! 3 pkt muszą jechać do Chełmna! pozdro

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dąbroczanka Pępowo - Piast Kobylin
Victoria Września - Grom Wolsztyn
SKP Słupca - Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów - LKS Ślesin
Rawia Rawag Rawicz - Olimpia Koło
Polonia 1912 Leszno - KS Górnik Konin
Biały Orzeł Koźmin Wlkp - PKS Racot
Polonia Kępno - Orzeł Mroczeń

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.